Senior+ - Ośrodek Pomocy Społecznej w Lipniku

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Wyszukiwarka

Informacje

Siedziba OPS Lipnik

Senior+

Artykuły

 • Wycieczka do Bałtowa

  W dniu 28.10.2021r odbyła się wycieczka do Bałtowa. Seniorzy zwiedzili JuraPark, Oceanarium, Zwierzyniec Bałtowski, Polskę w miniaturze oraz Zwierzyniec Dolny. Przewodnik oprowadzając po wyżej wymienionych atrakcjach opowiadał jak wyglądało życie w różnych epokach.

  Czytaj Więcej o: Wycieczka do Bałtowa
 • Wizyta Pana Macieja Sieranta

  W dniu 15.10.2021r w Klubie Senior + gościł doktor Maciej Sierant, który rozmawiał z Uczestnikami Klubu Senior+ na temat pandemii i innych chorób. Seniorzy mieli możliwość zaszczepienia się przeciwko grypie w Klubie i wiele osób skorzystało. Ponadto do grona specjalistów, którzy mają zajęcia z seniorami dołączyli: dietetyk i Pani specjalista z zakresu zajęć rękodzieła artystycznego.
  W programie Klubu, który jest współfinansowany w ramach realizacji programu Wieloletniego Senior+ na lata 2021-2025r. jest bardzo dużo ciekawych atrakcji i zajęć.
  Każdy na pewno znajdzie coś dla siebie.
  Serdecznie zapraszamy

  Czytaj Więcej o: Wizyta Pana Macieja Sieranta
 • "Senioralia"

  Logo Senior+Klub Senior+ w Kurowie z powodzeniem działa od grudnia 2019 roku. Powstanie i działalność Klubu jest finansowana w ramach Wieloletniego Programu "Senior+" na lata 2015-2020 i 2021-2025 ze środków budżetu państwa oraz środków własnych gminy Lipnik. Głównym celem klubu jest organizacja czasu wolnego dla seniorów oraz możliwość rozwoju pasji i zainteresowań. Seniorzy nawiązują nowe znajomości, podtrzymują relacje społeczne i czynnie uczestniczą w zajęciach prowadzonych przez wykwalifikowanych specjalistów takich jak fryzjer, kosmetyczka, dietetyk.

  Czytaj Więcej o: "Senioralia"