Senior+ - Ośrodek Pomocy Społecznej w Lipniku

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Siedziba OPS Lipnik

Senior+

Artykuły

 • Śniadanie Wielkanocne 2023

  Dnia 1 kwietnia 2023 r. Seniorzy z Klubu Senior + w Kurowie uczestniczyli w Śniadaniu Wielkanocnym w Zespole Szkolno Przedszkolnym w Lipniku, organizowanym przez Wójta Gminy Lipnik.
  Seniorzy na Śniadanie przygotowali różne pyszności m.in. babki wielkanocne, mazurek, sałatki, a także żurek, który brał udział w konkursie, na najsmaczniejszy żurek wielkanocny.
  Spotkanie odbyło się w miłej i świątecznej atmosferze. Była to świetna okazja do spotkania się z innymi, złożenia szczerych życzeń świątecznych.

   

  Czytaj Więcej o: Śniadanie Wielkanocne 2023
 • Wizyta kierownika Gminnej Biblioteki Publicznej w Lipniku

  Seniorzy z Klubu Senior+ w Kurowie mieli zaszczyt gościć Panią Teresę Luśtan- Kierownik Gminnej Biblioteki Publicznej w Lipniku. Wizyta ta przypadła do gustu uczestnikom klubu. Pani Teresa przyniosła ze sobą wiele książek z różnych kategorii literackich, dzięki temu każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Dziękujemy bardzo za przybycie

  Czytaj Więcej o: Wizyta kierownika Gminnej Biblioteki Publicznej w Lipniku
 • Gala „Kobieta 22”

  W marcu miała miejsce Gala „Kobieta 22”, która odbyła się w Parku Kultury w Starachowicach. Gala miała na celu uhonorowanie twórczych i sprawczych kobiet z województwa Świętokrzyskiego na rzecz Ukrainy. Na tak ważnym wydarzeniu nie mogło zabraknąć przedstawicieli z Klubu Senior+ w Kurowie, którzy pojechali na spotkanie z włodarzami Gminy Lipnik. Warsztaty, poczęstunek oraz koncert „Solidarnie z Ukrainą” na długo pozostanie w pamięci Klubowiczów.

  Czytaj Więcej o: Gala „Kobieta 22”